Åpning 2023

Vi åpner driving range og Eplehagen

Etter en lang og krevende vinter er det hyggelig å kunne meddele at vi er klare for å åpne driving range, treningsområdet og Eplehagen lørdag 29. april. Husk å booke din starttid i Eplehagen i golfbox. 

Våren har vært usedvanlig kald og våt. Dette har gjort at vi ikke har kunnet åpne før nå. 18-hullsbanen er vi fortsatt usikre på når vi kan åpne. Det ligger fortsatt en del snø igjen i skyggepartiene på banen. Banemanskapet med John i spissen jobber iherdig med å klargjøre banen så fort som mulig. 

På grunn av den usedvanlige lange og kalde vinteren vi har hatt, har vi dessverre noen vinterskader på greenene. Imidlertid har vi ikke i nærheten av så mye skader som andre baner i området. Vår nye greenkeeper John Kenny er positiv til utviklingen på greenene de siste dagene. 

Proshop vil være åpen fra klokken 0900-1600 hver dag. Kjøkkenet vil være åpent fra klokken 0900-1600 i helgene og helligdager frem til 18-hullsbanen åpner. 

Velkommen til en ny sesong!

Henriette Syr

Henriette Syr

Nye innlegg

Følg oss

Golfbox

Dagens status

Sylling

-14°C
Broken clouds
mandag
82%
07:57
Min: -14°C
990
14:22
Max: -11°C
NNW 1 m/s
tirsdag
-10°C
-14°C
onsdag
-9°C
-11°C
torsdag
-8°C
-13°C
fredag
-2°C
-8°C
lørdag
1°C
-1°C
søndag
1°C
-2°C
mandag
-1°C
-1°C

Banetilstand

Anlegget er stengt for sesongen